happysunnyblog.pl

Blog poświęcony zdrowiu i modzie

Moda

Jaki kolor paznokci na lato wybrać?

Jaki kolor paznokci na lato wybrać?

Praktycznie w całej Polsce w małych i dużych miejscowościach można znaleźć studio urody, w którym można umówić się na stylizację paznokci. Jest to powszechny zabieg, który dla większości pań stał się zabiegiem takim samym, jak codzienne zrobienie makijażu. Jakie paznokcie są modne?

Paznokcie na lato – najmodniejsze kolory

Zdecydowanie latem większość pań wybierając kolor paznokci, stawia na jaskrawe i nieco bardziej intensywne barwy. Po długiej zimie każdy jest stęskniony za kolorami i ciepłem, dlatego też paznokcie na lato powinny mienić się kolorami. Tradycyjnie, jak co roku kolor paznokci przypomina róż z gumy balonowej lub przepyszną pomarańczę. Niektóre panie decydują się na miętową zieleń lub fiolet. Na szczególną uwagę zasługują owocowe paznokcie, które dominują wśród pań w każdym wieku. Znakomicie wyglądają paznokcie arbuzowe, które sprawiają wiele radości i dodają energii. Na pewno w okresie letnim można nieco bardziej poszaleć i nawet panie pracujące w biurze mogą pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji w kwestii paznokci. Przecież latem chodzi o to, aby się uśmiechać i cieszyć słońcem, a kolorowe paznokcie są świetnym atrybutem, który wywołuje radość.

Palemki, listki, a może malutkie kwiatuszki?

Kolor paznokci jest bardzo ważny, ale także można zrobić manicure ze wzorkami. Jako że latem większość osób myśli cały czas jedynie o plaży i słońcu, to świetnie na paznokciach wyglądają palemki, które właśnie z tym się kojarzą. W kwestii wzorów można naprawdę sporo poeksperymentować. Delikatniejsze kobiety powinny zdecydować się na kwiatuszki, które można umieścić na każdym paznokciu lub jedynie na jednym z nich. Świetnie prezentują się również różnego rodzaju graficzne znaczki czy kreski o nieregularnych kształtach. Od wielu sezonów bardzo modne są paznokcie ombre. Jest to płynne przejście z jednego koloru na inny odcień, tworząc niesamowity efekt. Pewne jest to, że zarówno latem, jak i o każdej innej porze roku można poszaleć z różnymi wzorkami, które ozdobią paznokcie.

Na co zwrócić uwagę wybierając stylistkę paznokci?

Stylizacją paznokci zajmuje się bardzo wiele osób. Jednak nie każda z nich ma duże doświadczenie i korzysta z profesjonalnego sprzętu. Jak zatem wybrać dobrą stylistkę paznokci? Oczywiście najlepszym źródłem informacji jest poczta pantoflowa. Na pewno wiele pań z rodziny czy sąsiadki mają zrobione paznokcie. Wystarczy sprawdzić, jak wyglądają i czy taki efekt jest zadowalający. Można również poczytać opinie w internecie o danym studio urody. Niezwykle ważny jest efekt, ale liczy się także technika oraz sterylność. Należy pamiętać, że jest to zabieg kosmetyczny, przy którym należy zachować szczególną uwagę. Narzędzia do pracy powinny być wysterylizowane, aby żadna z pań nie zaraziła się jakimś wirusem czy bakterią. Dobrze jest zdecydować się na doświadczoną stylistkę, która używa profesjonalnych materiałów i sprzętu, a także śledzi nowe trendy obowiązujące w dziedzinie mody. Każda stylistka powinna się regularnie szkolić, aby oferować kobietom najnowsze i najmodniejsze pomysły na paznokcie.

LOVETRENDY

Udostępnij